Informacja
Bible Left

Joz18_27

Bible Right

Wyszukiwanie i podświetlanie tekstu

Joz17 Joz19

Filtruj wiersze:

L01 Joz18_27 Reken H7552, Jirpeel H3416, Tarala H8634,
L02 Joz18_27 Rekem, Jirpeel, Tarala,
L03 Joz18_27 וְרֶ֥קֶם וְיִרְפְּאֵ֖ל וְתַרְאֲלָֽה׃
L04 Joz18_27 וְ/רֶ֥קֶם וְ/יִרְפְּאֵ֖ל וְ/תַרְאֲלָֽה׃
L05 Joz18_27 we•<Re>•kem we•jir•pe•'<El> we•tar•'a•<La>.
L06Joz18_27 H7552 H3416 H8634
L07 Joz18_27 Rekem Irpeel Taralah
L08 Joz18_27 Rekem Irpeel Taralah
L09 Joz18_27 And Rekem and Irpeel and Taralah
L10 Joz18_27 I Rekem i Irpeel i Taralah
L11 Joz18_27 ve·Re·kem ve·yir·pe·'El ve·tar·'a·Lah.
L12 Joz18_27 we re qem we jir Pe el we ta ra la
L13 Joz18_27 würeºqem wüyirPü´ël wütar´álâ
L14 Joz18_27 3/6 1/1 1/1
L15 Joz18_27 And Rekem, and Irpeel, and Taralah,
L16 Joz18_27 27 And Rekem <07552>, and Irpeel <03416>, and Taralah <08634>,