STRONA GŁÓWNA NOWEGO TESTAMENTU

Jeszcze kilka miesięcy temu nie przypuszczałem, że uda mi się stworzyć pierwszą w Polsce stronę internetową z Nowym Testamentem w wersji interlinearnej z tak dużą ilością opcji (transliteracja całego tekstu, transkrypcja fonetyczna, kody gramatyczne w formie wyskakujących chmurek, numeracja Stronga z linkiem do słowa głównego czy też ciekawej opcji z tłumaczeniem automatycznym). Tekst interlinearny można oglądać rozdziałami (pliki te są jednak objętościowo dość duże i wymagają szybkich łączy internetowych) lub wersetami. Tę opcję znajdziesz poniżej.

Strona główna projektu biblijnego    Opis poszczególnych wierszy    Dostępność opcji      Tabela kodów gramatycznych      Kontakt, komentarze, sugestie, znalezione błędy   Historia projektu  Jak udoskonalić serię biblijną "Vocatio"?  Dalsze plany   Wyszukiwanie danychnew.gif   Ciekawe linki   Czytamy po grecku   Powiększanie ekranu        Weź udział w projekcie               Mapowanie Stronga do Vocationew.gif    Podziękowania

 


{zobacz opis składni wyszukiwania)new.gif

NB

Uwaga techniczna!

W przypadku niektórych tabel, zwłaszcza tych z wieloma kolumnami, można spróbować pomniejszyć ekran, trzymając wciśnięty klawisz CTRL i naciskając jednorazowo klawisz z myślnikiem (lub minusem na klawiaturze numerycznej). Powrót do stanu domyślnego (klawisz CTRL i klawisz zero).